Velkoobchod pro kamnáře

Společnost Banador se již více jak 15 let věnuje prodeji komponentů, materiálů a příslušenství pro kamnáře. Zkrátka všemu co je potřeba k postavení krbu, kamen či pece. 

Naše zákazníky, kamnáře, se snažíme podporovat v jejich řemesle a činnosti, protože kamnařina je krásné řemeslo a má u nás silné kořeny.

Oblast vzdělávání je v tomto případě jednou z cest, jak představit kamnářské řemeslo mladým lidem a tak jsme se rozhodli začít hned od těch nejmenších dětí předškolního věku. Ve spolupráci se spisovatelkou Klárou Smolíkovou a ilustrátorkou Ilonou Komárkovou jsme vydali knížku o kamnařině pro děti. 

Celý tento projekt je od začátku plánován jako neziskový. Jak již bylo zmíněno, chceme podpořit řemeslo a představit ho atraktivní a zajímavou formou malým dětem. A aby se knížka dostala k co nejvíce malým posluchačům pohádek, tak jsme zdarma do každé mateřské školy v České republice, a je jich celkem 5400, poslali jeden výtisk.

V případě, že jste se rozhodli si knížku koupit domů, pevně věříme, že si u vás najde své místečko v knihovně v dětském pokojíčku a s vaší pomocí se děti dozví kdo je to kamnář, co všechno musí správná kamna umět a co je potřeba k jejich postavení.

Přejeme příjemné čtení

obchodní tým Banador